Odpylacz przemyslowy

https://driv-ultra.eu/hu/Drivelan Ultra - Hatékony megoldás merevedési zavar esetén

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w świadomości worków filtracyjnych z nowych materiałów również o innym kształcie oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z złym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo rozpowszechnione - filtry modułowe, które traktowane są zwłaszcza w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra realizują swoją wartość również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie jesteśmy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na domową budowę stanowią ogromną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie intensywna skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o własnej możliwości można uzyskać na bliskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są dostępne w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, oraz w toku zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.